fbpx

Od samego początku bardzo zależy nam na tym, aby kursy i szkolenia dla rekruterów które tutaj tworzymy, rozwiązywały faktyczne problemy, które pojawiają się podczas waszych rekrutacji. Chcemy jednak uniknąć strzałów lub domysłów na temat tego, jakie treści bądź materiały wniosą realną wartość do waszej pracy. Z tego właśnie powodu staramy się jak najczęściej wychodzić do was i po prostu pytać lub rozmawiać o tym, co waszym zdaniem znacznie poprawiłoby zarówno komfort pracy, jak i przede wszystkim skuteczność prowadzonych rekrutacji.

Dzięki waszym odpowiedziom będziemy mogli przygotować dla was lepsze materiały zarówno na szkoleniach, jak i w ramach darmowych mini lekcji, które już niedługo będą pojawiały się na naszym kanale YouTube.

Poniżej znajduje się kilka pytań, dla których odpowiedzi byłyby dla nas bardzo pomocne, a długofalowo na ich podstawie może już niedługo znajdziesz treści, które okażą się bardzo pomocne przy okazji Twoich codziennych obowiązków.

Z góry bardzo dziękujemy za każdą odpowiedź – pamiętaj, że nie musisz odpowiadać teraz na wszystkie pytania i możesz wracać do tej ankiety wielokrotnie 🙂

Jeżeli chcesz zapisać się również do naszego newslettera i być na bieżąco z wydawanym przez nas materiałami, wystarczy podać nam również adres e-mail 🙂