fbpx
Szkolenie techniczne dla rekruterów IT

Temat: FRONTEND

Szczegółowe informacje

Dowiedz się więcej na temat szkolenia

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Głównym celem tego kursu jest bezbolesne wprowadzenie rekrutera w niezwykle dynamiczny świat frontendu. Szkolenie podzielone jest na cztery części, dzięki czemu będziemy mieli okazję dokładnie przejść przez wszystkie składowe tworzące profil współczesnego frontend developera.

Po przerobieniu całości materiału nie będziesz już miał/miała problemu ze zrozumieniem, czym jest JavaScript, czym różni się strona statyczna od aplikacji webowej, czemu React jest obecnie tak popularną biblioteką i czym tak w ogóle jest biblioteka? Zagadnienia te to oczywiście tylko wierzchołek frontendowej góry lodowej.

Część 1

HTML

Nasz kurs zaczniemy od wyjaśnienia, czym tak w ogóle jest frontend oraz od przedstawienia profilu kandydata.
Następnie dowiesz się, czym jest HTML oraz jaką rolę odgrywa on na stronach internetowych.

Część 2

CSS

CSS z jednej strony potrafi naszą stronę przemienić z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia, z drugiej jednak potrafi napsuć wiele krwi zarówno początkującym programistom frontend, jak i doświadczonym… full stack-om.

Część 3

JavaScript

Koń napędowy i prawdziwa esencja frontendu – język JavaScript. Jego możliwości oraz wszechstronność doprowadziły do tego, iż jest on obecnie najpopularniejszym i najczęściej używanym językiem programowania na świecie.

Część 4

Pozostałe

Aczkolwiek HTML, CSS i JavaScript są głównymi składowymi frontendu, to istnieje jeszcze kilka tematów, o których trzeba wiedzieć, aby w pełni zrozumieć ten złożony ekosystem. Temu został poświęcony ostatni rozdział kursu.

Poznaj instruktora

Cześć – mam na imię Kamil i jestem twórcą wszystkich treści w tym serwisie. Prowadzę również wszystkie oferowane tutaj kursy i warsztaty, a także dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na moim blogu i kanale YouTube.
Poza tym oczywiście jestem czynnym programistą frontend-owym.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie nieco więcej, kliknij poniższy przycisk.

zdjęcie portretowe autora kursów

Cennik

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.
Poniższe ceny dotyczą jednej osoby.

cennik plan standard
cennik plan premium
cennik plan premium plus

Zarezerwuj szkolenie dla siebie
lub swojego zespołu

Opinie o kursie

Zobacz co mówią o kursie dotychczasowi uczestnicy

Newsletter

Zostańmy w kontakcie